درباره شرکت یکان تجهیز

شرکت یکان تجهیز در زمینه مشاوره، تامین و خدمات مهندسی مرتبط با تجهیزات اندازه گیری و مانیتورینگ لرزش در حال فعالیت می باشد. این شرکت با دارا بودن مهندسین مرتبط در زمینه ارتعاشات می تواند با مشاوره فنی نیاز شما را تشخیص داده و تجهیزات مورد نیاز در زمینه پایش لرزش را برای شما تامین نموده و یا شما را در زمینه خدمات فنی و مهندسی نصب و پشتیبانی تجهیزات مذکور یاری نماید.

شرکت یکان تجهیز بعنوان نماینده رسمی تجهیزات اندازه گیری و مانیتور لرزش Metrix متریکس، CTC و Allen Bradley آلن بردلی آمریکا از طرف نماینده منطقه ای آن مشغول فعالیت می باشد. تامین این تجهیزات همراه با گواهینامه های معتبر ذکر شده در زیر می باشد که تایید کننده اصل بودن این تجهیزات است:

  • دارای گواهی نامه حمل از مبدا آمریکا     (Certificate of Origin (CO    
  • دارای گواهی نامه انطباق           (Certificate of Conformity (CoC

ویژگیهای ارزنده این شرکت برای برندهای ذکر شده عبارتند از :

  1. مشاوره خرید حرفه ای و سریع جهت انتخاب صحیح سنسورها و دستگاه های مورد نظر یا ارائه پیشنهادی فنی از طرف این شرکت مناسب با نیاز مشتریان
  2. تامین مستقیم با بهترین مدت زمان از تولید کنندگان برندهای مذکور
  3. ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه نصب و پشتیبانی تجهیزات اندازه گیری و مانیتور لرزش

شرکت یکان تجهیز توسط تولیدکنندگان برندهای یاد شده بصورت فنی و بازرگانی پشتیبانی می شود بعلاوه این شرکت در قالب فعالیت های گروهی خود متشکل از بخشهای بازرگانی و فنی قادر است خدمات مشاوره،  تامین،  نصب  و  پشتیبان  از دیگر برند تجهیزات مانند  Benly Nevada،  IMI، K&B،PEPPERL & FUCHS   و ...  را ارائه دهد.

 

ویژگی ما:

ویژگی تخصصی یکان تجهیز در اجرای پروژه های مانیتورینگ شرایط با تکنولوژی های ترکیبی می باشد.  ما قادر هستیم ترکیبی از تکنولوژیهای مانیتورینگ و بازرسی از قبیل مانیتورینگ با سنسورهای مجاورتی و سنسورهای لرزشی را برای یک پروژه یا سایت خاصی استفاده کنیم .

این مساله شما را قادر میسازد تا به یک درک و اطلاعات کامل و شفافی از شرایط پروژه یا سایت خود برسید که صحت و امنیت بالاتری را در پروسه ها صنعتی رابرای شما فراهم می کند .

 

ارزش های ما:

ما افتخار می کنیم که بعنوان یک تامین کننده و ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی در زمینه اندازه گیری و مانیتور لرزش هستیم همچنین تلاش می کنیم تا همیشه در رابطه با اخرین فناوریهای دنیا در زمینه تخصصی خودمان به روز باشیم.

امنیت ، کیفیت ، درستی و کمال و پاسخ گویی الویت شماره اول ما می باشد.

همچنین پشتیبانی پیوسته مشتریانمان بعنوان یک هدف همیشگی و مهم می باشد .